یک تصادف

در نظر بگيرين که تصادف شده. واقعا شده ها ! ! ! شوخی نميکنم.
يک طرف يک ماشين پژو ۴۰۵ و طرف ديگه يک موتور سيکلت.

طرف اول قضیه :
ماشين زير پای بچه خونواده است و رفته با يکی از دوستهاش بيرون. ماشین تازه بعد از تصادف قبلی صافکاری و رنگش تموم شده. هنوز هم بدهی های معوقه اش پرداخت نشده. يک بلوار وسيع و خلوت حرکات و رفتار دوست عزیز و دعوت به کورس و . . . مسابقه فرمول یک شروع میشه. سرعت میرسه به نمیدونم خدا کیلومتر در ساعت . . .ميخواد از لای دوتا ماشين ديگه رد بشه که اصطلاحا توی يه منفی اشتباه ميشه و گير ميکنه و ماشين منحرف ميشه و مستقيم ميره سمت موتوری بيچاره و . . . .

طرف دوم قضيه:
يک موتور سوار عزيز که بواسطه تعطيلی و وقت فراغت زن و دو تا بچه اش ! ! !‌ رو سوار موتور کرده و دارن ميرن پارک . . . و چون خونه اشون سمت چپ بلواره و محل دور زدن بلوار هم از خونه اش دوره همينطوری خلاف از سمت چپ داره برای خودش ميره که يک دفعه ماشين کذايی منحرف ميشه و مياد طرفش . . .

نتايج :
راننده موتور که يک طرف بدنش کلا روی زمين کشيده شده و درب و داغونه. زنش که سرش به آسفالت خورده و طبق آخرين اطلاعات هنوز سر درد شديد داره و خون بالا مياره. بچه ای که يک انگشتش کنده شده و يکيش هم شکسته و . . . . .
و اون طرف هم راننده ای که فرمون ماشين توی شکمش فرو رفته ولی بخاطر دغدغه آسیب دیده های اون طرف ديگه اصلا حال خودش رو نميفهمه.
و آخر سر هم تعداد زيادی خانواده که جز گريه کردن و غش کردن کار ديگه ای نمي تونن بکنن.

و اما نکته اينه که تقصير کيه ؟ ؟ ؟ هان ؟ ؟ ؟ طرف اول که بی احتياط و بی ملاحظه رانندگی کرده يا طرف دوم که خلاف ميرفته و سه نفر آدم رو هم ترک خودش نشونده بوده ؟ ؟ ؟ يا تقصير هر دو طرف يا تقصير هيچ کس ؟ ؟ ؟

اين هم يکی از دلايلی که Update کردنم اينقدر دير شد.

پی نوشت:
۱- محض احترام شديدی که تا حالا حتما فهميدين نسبت به CopyRight دارم اعلام ميکنم مطلب اين دفعه توسط نرم افزار ((( اديتور هاله ))) نوشته شده که از اينجا قابل Download کردنه.

۲- دليل عمده تر دير Update کردن من قبض کذايی تلفن بود ! ! ! پول تلفن داخل شهری ( ۹۰ درصدش اينترنت بازی من !‌ !‌ !‌ ) تقريبا ۳ برابر پول تمام مکالمات بين شهری و موبايل شده بود ! ! ! و خوب ديگه . . .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.