مجله شبکه

لوگوی شبکه

همکاری من با مجله شبکه به حدود سال 85 باز می گردد. در آن زمان که هنوز آقای صالحی سردبیر مجله بودند، در یکی از شماره‎ها یک آگهی درخواست همکاری منتشر شد. بعد از پیگیری و تماس با دفتر مجله، به عنوان مترجم همکار، کارم را شروع کردم که این همکاری ۵ شماره ادامه پیدا کرد. متاسفانه از اسفند ۸۵ به دلیل پاره‎ای مشکلات ادامه همکاری ممکن نشد. اما پس از ۳ سال و از اسفند ۸۸ این همکاری دوباره از سر گرفته شد.

کار در مجله شبکه برای من این امکان را فراهم کرد که در یکی از زمینه‌هایی که از کودکی دوستش داشتم (یعنی دنیای دیجیتال و کامپیوتر) بصورت رسمی فعالیت کنم و حتی دیدگاه‌هایم را با طیف وسیعی از خوانندگان به اشتراک بگذارم. در طی این مدت دوستان خوبی پیدا کرده‌ام و با مطالب و دانش‌هایی آشنا شدم که در غیر این‌صورت هیچ‌گاه فرصت یادگرفتن آن‌ها را پیدا نمی‌کردم.

به هر حال، سعی دارم به تدریج کل مقاله‎هایی را که در طی مدت همکاری با شبکه کار کرده‎ام ، به این برگه‌ها اضافه کنم تا هم آرشیوی از کارهایم داشته باشم و هم رزومه‎ای از فعالیتم در ژورنالیسم حوزه IT. امیدوارم که مفید باشند. این آرشیو را بصورت سالانه تفکیک کرده‌ام و به تدریج مطالب تازه‌تر را به آن‌ها اضافه خواهم کرد.

دوستان مجله شبکه (زمستان 1389)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *